27-10-14

WELKOM BACK

bean.gif

09:47 Gepost door BC Carambol | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

KALENDER 2014-2015

RONDE 1

BC CARAMBOL 1

-

BC CARAMBOL 2

woensdag

10/09/2014

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

10/09/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

BC DRIEBAKO

woensdag

10/09/2014

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

K. BRUGSE BC 2

woensdag

10/09/2014

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

BC T OSKE

donderdag

11/09/2014

19:30

RONDE 2

OOSTENDSE BA 2

-

OOSTENDSE BA 1

dinsdag

16/09/2014

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

OOSTENDSE BA 3

woensdag

17/09/2014

19:30

BC DRIEBAKO KOEKELARE

-

K. BRUGSE BC 1

woensdag

17/09/2014

19:30

BC CARAMBOL 1

-

BC T OSKE

woensdag

17/09/2014

19:30

K.BC BILJARTGILDE OOSTKAMP

-

BC CARAMBOL 2

donderdag

18/09/2014

19:30

RONDE 3

OOSTENDSE BA 2

-

BC CARAMBOL 2

dinsdag

23/09/2014

19:30

BC CARAMBOL 1

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

24/09/2014

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

BC DRIEBAKO

woensdag

24/09/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

K. BRUGSE BC 1

woensdag

24/09/2014

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

24/09/2014

19:30

RONDE 4

OOSTENDSE BA 1

-

BC T OSKE

dinsdag

30/09/2014

19:30

BC DRIEBAKO KOEKELARE

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

01/10/2014

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

K.BC WARDEN OOM

woensdag

01/10/2014

19:30

BC CARAMBOL 2

-

K. BRUGSE BC 1

woensdag

01/10/2014

19:30

K.BC BILJARTGILDE OOST

-

OOSTENDSE BA 2

donderdag

02/10/2014

19:30

RONDE 5

OOSTENDSE BA 1

-

K. BRUGSE BC 2

dinsdag

07/10/2014

19:30

BC CARAMBOL 1

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

08/10/2014

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

BC DRIEBAKO

woensdag

08/10/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

BC CARAMBOL 2

woensdag

08/10/2014

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

BC T OSKE

woensdag

08/10/2014

19:30

RONDE 6

BC T OSKE

-

OOSTENDSE BA 3

maandag

13/10/2014

19:30

OOSTENDSE BA 2

-

K.BC WARDEN OOM

dinsdag

14/10/2014

19:30

BC CARAMBOL 2

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

15/10/2014

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

15/10/2014

19:30

BC DRIEBAKO

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

15/10/2014

19:30

RONDE 7

BC T OSKE

-

K. BRUGSE BC 2

maandag

20/10/2014

19:30

OOSTENDSE BA 2

-

BC DRIEBAKO

dinsdag

21/10/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

22/10/2014

19:30

BC CARAMBOL 1

-

OOSTENDSE BA 3

woensdag

22/10/2014

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

22/10/2014

19:30

RONDE 8

OOSTENDSE BA 1

-

BC DRIEBAKO

dinsdag

04/11/2014

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

05/11/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

BC T OSKE

woensdag

05/11/2014

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

BC CARAMBOL 2

woensdag

05/11/2014

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

K. BRUGSE BC 2

donderdag

06/11/2014

19:30

RONDE 9

BC T OSKE

-

BC CARAMBOL 2

maandag

17/11/2014

19:30

OOSTENDSE BA 1

-

K.BC BILJARTGILDE

dinsdag

18/11/2014

19:30

BC CARAMBOL 1

-

K.BC WARDEN OOM

woensdag

19/11/2014

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

19/11/2014

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

K. BRUGSE BC 1

woensdag

19/11/2014

19:30

RONDE 10

BC T OSKE

-

BC DRIEBAKO

maandag

01/12/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

OOSTENDSE BA 3

woensdag

03/12/2014

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

BC CARAMBOL 2

woensdag

03/12/2014

19:30

BC CARAMBOL 1

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

03/12/2014

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

K. BRUGSE BC 1

donderdag

04/12/2014

19:30

RONDE 11

OOSTENDSE BA 2

-

BC T OSKE

dinsdag

16/12/2014

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

17/12/2014

19:30

BC CARAMBOL 2

-

BC DRIEBAKO

woensdag

17/12/2014

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

17/12/2014

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

OOSTENDSE BA 3

donderdag

18/12/2014

19:30

RONDE 12

BC T OSKE

-

K.BC BILJARTGILDE

maandag

12/01/2015

19:30

OOSTENDSE BA 2

-

OOSTENDSE BA 3

dinsdag

13/01/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

K.BC WARDEN OOM

woensdag

14/01/2015

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

K. BRUGSE BC 1

woensdag

14/01/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

14/01/2015

19:30



RONDE 13

BC T OSKE

-

BC CARAMBOL 1

maandag

19/01/2015

19:30

OOSTENDSE BA 1

-

OOSTENDSE BA 2

dinsdag

20/01/2015

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

BC DRIEBAKO

woensdag

21/01/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

21/01/2015

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

K. BRUGSE BC 2

woensdag

21/01/2015

19:30

RONDE 14

OOSTENDSE BA 1

-

OOSTENDSE BA 3

dinsdag

27/01/2015

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

28/01/2015

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

K.BC WARDEN OOM

woensdag

28/01/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

28/01/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

K. BRUGSE BC 2

woensdag

28/01/2015

19:30

RONDE 15

BC T OSKE

-

OOSTENDSE BA 1

maandag

02/02/2015

19:30

OOSTENDSE BA 2

-

K.BC BILJARTGILDE

dinsdag

03/02/2015

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

K. BRUGSE BC 2

woensdag

04/02/2015

19:30

BC CARAMBOL 1

-

BC DRIEBAKO

woensdag

04/02/2015

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

BC CARAMBOL 2

woensdag

04/02/2015

19:30

RONDE 16

BC T OSKE

-

K. BRUGSE BC 1

maandag

09/02/2015

19:30

OOSTENDSE BA 2

-

BC CARAMBOL 1

dinsdag

10/02/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

OOSTENDSE BA 3

woensdag

11/02/2015

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

11/02/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

K.BC WARDEN OOM

woensdag

11/02/2015

19:30

RONDE 17

OOSTENDSE BA 1

-

BC CARAMBOL 2

dinsdag

17/02/2015

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

BC DRIEBAKO

woensdag

18/02/2015

19:30

BC CARAMBOL 1

-

K. BRUGSE BC 2

woensdag

18/02/2015

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

18/02/2015

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

BC T OSKE

woensdag

18/02/2015

19:30

RONDE 18

OOSTENDSE BA 1

-

K. BRUGSE BC 1

dinsdag

24/02/2015

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

25/02/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

OOSTENDSE BA 2

woensdag

25/02/2015

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

BC T OSKE

woensdag

25/02/2015

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

K.BC WARDEN OOM

donderdag

26/02/2015

19:30

RONDE 19

BC T OSKE

-

K.BC WARDEN OOM

maandag

02/03/2015

19:30

OOSTENDSE BA 2

-

K. BRUGSE BC 1

dinsdag

03/03/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

OOSTENDSE BA 1

woensdag

04/03/2015

19:30

K. BRUGSE BC 2

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

04/03/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

OOSTENDSE BA 3

woensdag

04/03/2015

19:30

RONDE 20

OOSTENDSE BA 2

-

K. BRUGSE BC 2

dinsdag

17/03/2015

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

OOSTENDSE BA 3

woensdag

18/03/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

BC T OSKE

woensdag

18/03/2015

19:30

K.BC WARDEN OOM

-

BC CARAMBOL 1

woensdag

18/03/2015

19:30

K.BC BILJARTGILDE

-

OOSTENDSE BA 1

donderdag

19/03/2015

19:30

RONDE 21

OOSTENDSE BA 1

-

BC CARAMBOL 1

dinsdag

31/03/2015

19:30

K. BRUGSE BC 1

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

01/04/2015

19:30

BC CARAMBOL 2

-

K. BRUGSE BC 2

woensdag

01/04/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

BC T OSKE

woensdag

01/04/2015

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

K.BC WARDEN OOM

woensdag

01/04/2015

19:30

RONDE 22

BC T OSKE

-

OOSTENDSE BA 2

maandag

13/04/2015

19:30

OOSTENDSE BA 1

-

K.BC WARDEN OOM

dinsdag

14/04/2015

19:30

OOSTENDSE BA 3

-

K.BC BILJARTGILDE

woensdag

15/04/2015

19:30

BC DRIEBAKO

-

BC CARAMBOL 2

woensdag

15/04/2015

19:30

BC CARAMBOL 1

-

K. BRUGSE BC 1

woensdag

15/04/2015

19:30

09:21 Gepost door BC Carambol | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

1° Lesje

les.jpg

07:51 Gepost door BC Carambol | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |